DOLU DOLU

isterseniz YAZ OKULU,

isterseniz YAZ KURSU

 

KIRDAR AKADEMİ SANAT VE SPOR KULÜBÜ YAZ OKULU/YAZ KURSU ÖN KAYIT FORMU (26 TEMMUZ- 20 AĞUSTOS)

TERCİH ETTİĞİNİZ YAZ ETKİNLİĞİ KAPSAMI (Detayları görmek için lütfen bir seçim yapınız.)
26 TEMMUZ - 20 AĞUSTOS
KIRDAR AKADEMİ SANAT VE SPOR KULÜBÜ YAZ KURSLARI
Yaz kurslarımız seçtiğiniz branşlar doğrultusunda, alanında uzman eğitici ve antrenörlerimizle beraber haftada 2 gün 60-90 dakikalık dersler halinde gerçekleştirilecektir.
DONANIMLI VE GÜVENLİ ÖĞRENME ALANLARIMIZ
Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Açık-Kapalı Spor Salonları, Sportif Suni Çim Futbol Sahası, Tenis kortu, Sinema ve Konferans Salonu, Yaratıcı Sanatlar Atölyeleri, Görsel Sanatlar Atölyesi, Cam, Çini, Seramik Atölyeleri, Masa Tenisi Alanları, Bilgisayar Laboratuvarı, Robotik Kodlama Atölyeleri, Step – Aerobik Alanları, Müzik Atölyeleri, Müzik Stüdyosu, Geniş, ferah ve doğa ile iç içe bahçemiz.
ÜCRETLENDİRME
26 Temmuz-20 Ağustos tarihleri arasında tek branş için toplam  270 TL (Öğrencilerimiz kendi imkanları ile okula ulaşım sağlayacaklardır.)

26 TEMMUZ - 20 AĞUSTOS

KIRDAR AKADEMİ SANAT VE SPOR KULÜBÜ YAZ OKULU

(Grupların 15 kişinin altında kalması durumunda

öğrencilerimiz bireysel kurslara yönlendirilecektir.)

  • Yoğun geçen bir öğretim yılının ardından eğlenerek zaman geçirmelerini,
  • Düzenli bir biçimde spor yapmalarını,
  • Sanatla iç içe olmalarını,
  • Farklı fiziksel, sosyal, sanatsal beceriler kazanmalarını,
  • Zengin öğrenme ortamlarında ilgi ve yeteneklerini keşfetmelerini,
  • Arkadaşlık duygularını geliştirerek yeni dostluklar kazanmalarını,
  • Takım çalışması alışkanlığı kazanarak birlikte üretmenin keyfini yaşamalarını,
  • Zamanlarını planlamayı öğrenmelerini,
  • Beslenme alışkanlıklarını düzenlemelerini,
  • Paylaşım bilinçlerini arttırmalarını sağlamayı hedeflemekteyiz.
Hafta içi her gün 09.00– 16.00 saatleri arasında açık olan yaz okulunda öğrencilerimizi, belirlenen program dikkate alınarak yaşlarına göre gruplandırmaktayız. Sportif, sanatsal, kültürel ve akademik nitelikli etkinlikleri, haftanın belirli günlerinde düzenli ve dönüşümlü olarak gerçekleştirmekteyiz. Etkinliklerimizi, konusunda uzman eğitici ve antrenörler gözetiminde yürütmekte ve her gruptan sorumlu olan bir öğretmenimizi gün boyu öğrencilerimizin yanında bulundurmaktayız. Yaz okulunda öğrencilerimize öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı servisi yapmaktayız. Gelişme çağında olan ve spor yapan çocukların günlük kalori ve besin ögesi gereksinimleri göz önüne alınarak belirlediğimiz menüleri, hijyen kurallarına uyarak, okulumuzun tesislerinde hazırlamaktayız. Tüm gün okul hemşiremiz ile öğrencilerimize sağlık hizmeti vermekteyiz. Tüm etkinliklerimizi, donanımlı ve güvenli öğrenme ortamlarımız olan Kırdar Bilgiören Koleji Eğitim Kampüsünde yapmaktayız. Böylelikle öğrencilerimiz ile güvenli bir ortamda, gün içinde şehir trafiğinde zaman kaybetmeksizin etkinliklerimizi sürdürebilmekteyiz.
DONANIMLI VE GÜVENLİ ÖĞRENME ALANLARIMIZ
Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Açık-Kapalı Spor Salonları, Sportif Suni Çim Futbol Sahası, Tenis kortu, Sinema ve Konferans Salonu, Planetaryum, Yaratıcı Sanatlar Atölyeleri, Görsel Sanatlar Atölyesi, Cam, Çini, Seramik Atölyeleri, Masa Tenisi Alanları, Bilgisayar Laboratuvarı, Robotik Kodlama Atölyeleri, Step – Aerobik Alanları, Müzik Atölyeleri, Müzik Stüdyosu, Geniş, ferah ve doğa ile iç içe bahçemiz.
ÜCRETLENDİRME
26 Temmuz-20 Ağustos dönemi toplam 1.350 TL (Öğrencilerimiz kendi imkanları ile okula ulaşım sağlayacaklardır.)
SPOR YAZ KURSLARI (Lütfen Seçim Yapınız)
MÜZİK-SANAT YAZ KURSLARI (Lütfen Seçim Yapınız)
GÖRSEL SANATLAR YAZ KURSLARI (Lütfen Seçim Yapınız)