KIRDAR BİLGİÖREN KOLEJİ

2016 Yılının ekim ayında arazi tahsisi yapılan kolejimizin, 17 haziran 2017 tarihinde temeli atılmıştır. KIRDAR BİLGİÖREN KOLEJİ 2017 sonunda inşaat projesinin büyük bir kısmını bitirmiş ve eğitim öğretimin ilk adımını tamamlamıştır.Bölgenin en büyük okulu olma özelliğini taşıyan kolejimiz, yaşam ve sosyal alanları ile standartların üstünde bir eğitim hedeflemiştir. Kaliteli eğitimin öncüsü olmak için çıktığımız bu yolda ülkesinde ve dünyada saygı duyulan bireyler yetiştirmek öncelikli hedefimizdir. Kolejimiz ana sınıfından başlayıp liseden mezun oluncaya kadar öğrencilere kesintisiz bir eğitim ve öğretimi hedeflemiştir. Birbirinden farklı bölgede eşi benzeri olmayan yaşam alanları ve eğitim modellerimiz ile donattığımız kolejimizde öğrencilerimizin herşeyi dokunarak, hissederek ve yaşayarak öğrenmelerini istedik.

KIRDAR GRUP; 1982 Yılında madencilik alanında iş hayatına giriş yapan KIRDAR GRUP, akaryakıt, pvc pencere ve kapı sistemleri, nitelikli ısıcam sistemleri, beton tedariği ve inşaat dalında da faaliyet göstermektedir. Sürdürdüğü faaliyetler sadece ulusal değil uluslararası alanda da devam etmektedir. Eğitim ve öğretim kalitesini en üst seviyede tutabilmek için gerekli hiçbir yatırımdan kaçınmamış KÜTAHYA için halen eğitim yatırımları yapmaktadır.

• Bitmeyen çalışma isteği ve hizmet verme arzusu
• Samimi ve sade yaşam şekli
• Dürüst ve doğru çalışma ilkesi
• Rekabette adalet anlayışı
• Gerek iş ve gerek eğitim alanında ki çalışkan, azimli, güzel ahlaklı insan ihtiyacı.

Kırdar Bilgiören Koleji olarak gerçekleşeceğine yürekten inandığımız hayalimiz ; milli ve manevi değerlere bağlı, bilen, araştıran, deneyen, azimli, ahlaklı, ülke ve dünyaya yön verebilen insanlar yetiştirmektir.